Reference + Napsali o nás

Reference

 aktualizace 31.5.2022

Ráda bych poděkovala paní Martinovičové je to úžasná žena která svojí prací žije je pro ni více než pouhou prací!Je srdečná, rychlá,reaguje na situaci klienta, prostě klobouk dolů.Moc děkuji za vše co pro mě udělala.Přeji ji hodně úspěchů a tisíce spokojených klientů.V osobním životě hlavně hodně zdraví a lásky.♥️♥️♥️♥️🍀🍀🍀🍀 Sylvie - pronájem Hulín


Dobrý den, ráda bych chtěla touto cestou poděkovat paní Martinovicové při koupi domu ve Velkých Kuněticích. Ocenili jsme jak nás průběžně informovala a vyřizovala veškeré záležitosti. Pokud hledáte makléře, neváhejte a oslovte právě tuto realitní agentku a nebudete litovat. Vše proběhlo k
naprosté spokojenosti všech zúčastněných stran.                                                                                      Ještě jednou díky a zdraví manželé Orlovi


Pokud se chystáte prodat svoji nemovitost, vřele doporučuji obrátit se na paní Kateřinu Martinovičovou. Při výběru této makléřky jsem měla opravdu šťastnou ruku. Komunikace s ní je skvělá, vše vyřídila takzvaně od A do Z. Vše, co jsme si spolu domluvily, dodržela a se vším poradila. Stres, který jsem měla před prodejem se rozplynul po několika minutách s ní. Moc děkuji a příště opět s paní Kateřinou!!!! Marcela


Dobrý den, tímto bychom chtěli poděkovat pí. Martinovičové při koupi domu v Jeseníku.                        Od samého začátku se nám na 100 procent věnovala a výrazně pomohla i při vyřizování hypotéky.         Doporučujeme všem, se na paní makléřku obrátit, takových jako je ona, je už málo.

s pozdravem Vidlářovi


"Paní makléřka je velmi ochotná a rychle řeší požadavky klienta, vychází vstříc a přesně informuje o svěřených realitách, pomáhá řešit různé problémy,které se v průběhu jednání objevují. Byli jsme velmi spokojeni."


"Paní Martinovičová byla profesionální, spolehlivá a vstřícná, nemohu na ni nic vytknout. Prodej proběhl hladce a bez problémů.Byl jsem spokojen."


"Paní Martinovičovou vřele doporučuji každému, kdo se chystá prodat nebo koupit dům, byt či jinou nemovitost. Je velmi ochotná, v kteroukoliv denní dobu reaguje na telefonát, vše podrobně vysvětlí. Má tedy vynikající schopnosti v komunikaci s klientem. Doporučuji všem, kteří si budou vybírat mezi makléři"


"Velmi dobrá spolupráce, vstřícnost a profesionalita. Paní Martinovičovou mohu vřele doporučit."


"Paní Martinovičovou doporučuji všem, kteří kupují nebo prodávají nemovitost. Svědomitá, pečlivá, ochotná pomoci. Vše vysvětlí, je dochvilná, v kteroukoliv denní dobu reaguje na telefonát."


"Pani makléřka Martinovičová, je profesionál na svém místě. Její příjemné vystupování, snaha co nejlépe vyhovět našim požadavkům a ochota, byla úžasná. Vždy informovala a komunikovala. Mohu jen doporučit a i v budoucnu se na ni 100% obrátim."


"S paní makléřkou jsem již spolupracoval a protože byla spolupráce skvělá, tak jsem se na ni opět z důvěrou obrátil. Vše bez problémů domluvila, zařídila a podávala průběžné info. Spokojenost, mohu jen doporučit :)"


"Paní Kateřina je úžasný a upřímný člověk. Se vším nám pomohla, všechno trpělivě vysvětlila. Děkujeme ♡♡♡


"S prací makléřky jsem velmi spokojen. Maximální ochota, profesionalita a super přístup. Vždy na telefonu, příjemné vystupování, termíny a časy schůzek vždy dodržela. Mohu jen doporučit"


"Paní Martinovičová jistě patří k těm makléřům, kteří se ochotně starají o své klienty a to více než jim ukládá pracovní povinnost. Je velice spolehlivá, ochotná, nic neponechává náhodě a svým klientům je vždy připravena pomoci. Vždy nám poskytla cenné informace, nasměrovala a často ve svém volnu ověřovala, zda nepotřebujeme další pomoc či asistenci. Její profesionalita, ale současně i lidský pohled na danou situaci vedl k naší velké spokojenosti. Chci jí tímto dodatečně poděkovat za skvělé služby a současně ji velmi ráda doporučím dalším klientům, kteří se chtějí postarat o své nemovitosti bez zbytečných průtahů a stresu. Děkujeme za výbornou spolupráci!"


"V letošním roce realizoval náš syn a snacha nákup bytu a garážového stání pro nás, rodiče - důchodce. Záležitost s námi řešila paní makléřka Kateřina Martinovičová. Její osobní přístup byl po celou dobu velmi vstřícný, zodpovědný a profesionální. Na dohodnuté schůzky se dostavovala včas a řádně připravená. Naše nové a nové dodatečné dotazy trpělivě vyslechla a následně vyčerpávajícím způsobem zodpověděla. S paní makléřkou jsme rádi spolupracovali. Aktivizovala i pana smluvního advokáta v Brně, aby sjednané termíny byly splněny."


26.3.2021

Bývalá vyškovská prádelna ustoupí novému bydlení
Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/vyskovska-pradelna-ustoupi-novemu-bydleni-projekt-budi-obavy-mistnich-20210326.html

18.3.2021

Mladým rodinám nabídnou už letos ve Vyškově startovací byty
Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/mladym-rodinam-nabidnou-uz-letos-ve-vyskove-startovaci-byty-20210318.html