Nabídka nemovitostí


AKTIVNÍ NABÍDKY


NOVĚ V NABÍDCE! Pronájem bytu 2+kk, 51m2 - Vyškov

V zastoupení majitele nabízím pronájem bytu o dispozici 2+kk s výměrou 51m2, v 1.NP bytového domu na ulici Na Hraničkách ve Vyškově. Byt je vybaven myčkou, lednicí, varnou deskou, troubou a mikrovlnnou troubou. Ložnice je vybavana postelí, skříněmi a komodou + šatní koutek. Na chodbě bytu jsou vestavné skříně, které nabízí velké množství úložného prostoru. Koupelna má sprchový kout a pračku. WC je samostatné. K bytu je možno využít sklep 8m2. Pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat a vše si domluvíme. Byt je volný od 07/2024. Prohlídky po domluvě.

Cena nájmu vč. energií: 17.000,- Kč + 2x kauce + provize


Pronájem komerčních prostor, 300m2 v Rousínově

Ve výhradním zastoupení majitele je nabízen dlouhodobý pronájem komerčních prostor v Rousínově. V přízemí o výměře 150m2 je velká hala, šatny, WC a sprchy. V patře je velká hala o výměře 120m2 a samostatná kancelář o výměře 30m2. Prostor je vhodný jako kancelářský nebo např pro stolařskou firmu. Vše je na domluvě s majitelem, který si vyhrazuje právo vybrat si nájemníka na základě vlastních kritérií a úsudku. Pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat a vše si domluvíme. Prostory jsou volné od 02/2024

Cena pronájmu: 25.000,- Kč + 5.000,- Kč energie + 1x kauce + provize


Pronájem bytu 1+1 a 3+kk v Hulíně - volný od 01/2024

Ve výhradním zastoupení majitele je nabízen dlouhodobý pronájem bytu 1+1 a podkrovního 3+kk na ulici nám. Míru v Hulíně. Byt je prosluněný, má kuchyňskou linku a koupelnu se sprchovým koutem. Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo vybrat si nájemníka na základě vlastních kritérií a úsudku. Pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat a vše si domluvíme.

Prohlídky po domluvě

Cena nájmu: od 7.000,- Kč + energie + 1x kauce + provize

Prodej bytového domu v obci Česká Ves - Jeseník

Ve výhradním zastoupení majitele je nabízen prodej bytového domu o výměře 371m2 a dalších pozemků o výměře 1.527m2 v obci Česká Ves - Jeseník. Jedinečná příležitost koupit dům se 6 byty s možností rozšíření o další bytové jednotky a pozemkem, který umožňuje další přestavby i přístavby, jedná se o výhodnou investici. Celý dům je vytápěn společným kombinovaným kotlem na dřevo a tuhá paliva. Ohřev vody je řešen bojlerem v každé bytové jednotce. V domě nyní proběhla menší rekonstrukce a to nová střecha u přístavku, nové obložení komínu a výmalba společných prostor.

Všechny bytové jednotky jsou dlouhodobě pronajaty a obývány spolehlivými nájemníky. Dispozice bytů v domě: 1x 1+1, 1x 2+kk, 3x 2+1 a 1x 4+1.

Dům je v dobrém stavu a vzhledem k charakteru nabídky je vhodné vést další jednání formou osobního setkání, telefonicky nebo videokonferencí. Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě vlastních kritérií a úsudku.

Pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat a vše si domluvíme.

Cena nemovitosti: Info o ceně v RK. Cena je vč. provize a právního servisu

Uvedenou energetickou třídu domu G je dle novely "zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií" povinnost automaticky uvádět i v případě, že energetická třída nemovitosti se teprve zpracovává.


Prodej stavebního pozemku v Bernartice u Javorníka - Jeseník

Ve výhradním zastoupení majitele je nabízen prodej stavebního pozemku o evidované výměře 798 m2 v obci Bernartice na Jesenicku. Součásti pozemku je stavba - stodola.
Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete více informací, neváhejte mne kontaktovat a vše si domluvíme.

Cena nemovitosti: Info o ceně v RK. Cena je vč. provize a právního servisuPronájem komerčního pozemku v Rousínov - Kroužek

V zastoupení majitele nabízím pronájem komerčního pozemku o výměře 700m2 v Kroužku u Rousínova.
Pozemek je vhodný např. na postavení demontovatelné haly. Dalším možnostem se majitel nebrání.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat na telefonu +420 776 603 377 a vše si domluvíme.

Cena pronájmu je 12.000,- Kč + 1x vratná kauce + provize


REALIZOVANÉ ZAKÁZKY

PRONAJATO ZA TÝDEN OD INZERCE!

Pronájem bytu 3+kk, 70m2 - Bořetice okr. Břeclav

V zastoupení majitele nabízím pronájem bytu o dispozici 3+kk s výměrou 70m2 s jedním parkovacím stáním v novostavbě domu v obci Bořetice. V bytě ja vybavená velká prostorná kuchyně se spižírnou. Dále dva samostatné pokoje a koupelna se sprchovým koutem a WC. Vstup do bytu je po dřevěném schodišti. Pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat a vše si domluvíme. Byt je volný od 06/2024. Prohlídky po domluvě.

Cena nájmu vč. energií: 19.500,- Kč + 2x kauce + provize

8.6.2024 PRODÁNO A PŘEDÁNO NOVÉMU MAJITELI

Prodej domu se zahradou v obci Pokojovice u Třebíče

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji krásnou stylovou chalupu se zahradou v obci Pokojovice u Třebíče.
Nemovitost je nabízena za cenu pozemku a má kuchyni s obývacím pokojem, pokoj, podkrovní pokoj, sprchový kout a wc. Stojí na pozemku s celkovou výměrou 966 m2, zastavěná plocha je 244 m2 a zahrada má krásných 722 m2.

Při rekonstrukci byly udělány nové rozvody elektřiny, plynu, vody a chalupa je napojena na veřejnou kanalizaci. Zdroj vody je z místního vodovodu nebo i z vlastní studny. K chalupě náleží dvě garáže s dílnou, kůlna na nářadí nebo zahradní vybavení a venkovní sklep. S terasy chalupy je krásný výhled na okolí, které nabízí spoustu vyžití jak pro rybáře, sportovce, cyklisty nebo milovníky památek.

Cena nemovitosti: 2.520.000,- Kč + provize vč. právního servisu

26.9.2023 - REZERVACE!!! - 24.11.2023 PŘEDÁNO NOVÉMU MAJITELI

Prodej rodinného domu 6+1 v obci Bořetice na Břeclavsku

Ve výhradním zastoupení majitele je nabízen prodej rodinného domu o výměře 90m2 a dalších pozemků o výměře 255m2 ve vyhlášené vinařské obci Bořetice na Břeclavsku. Dům má 6 pokojů, kuchyni, balkón, terasu, vejminek, bazén, hospodářské místnosti, vinný sklep, garáž a parkování před domem. V patře domu jsou 3 pokoje, prostorná chodba, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC a místnost s umyvadlem, která sloužila k podnikání (kosmetika), ze které je vstup na balkón. V přízemí se nachází kuchyně spojená s jídelnou, na ni navazuje obývací pokoj s krbovými kamny. Dále je zde WC a vstupní hala. Z kuchyně je vstup na krytou terasu, přes kterou se jde na zahradu s bazénem, dřevníkem a hospodářskými místnostmi. Z terasy je také vstup k dostavění vejminku. V suterénu je technická místnost, prádelna a vinný sklep.

Cena nemovitosti: 5.490.000,- Kč vč. provize a právního servisu

PRONAJATO!

Pronájem družstevního bytu 1+1, 40m² - Vyškov

Ve výhradním zastoupení majitele je nabízen pronájem nezařízeného družstevního bytu o dispozici 1+1, který se nachází v přízemí bytového domu na ulici A.B. Svojsíka ve Vyškově.
Celková plocha bytu je 36,09 m², z toho pokoj má 21 m², kuchyně 7,56 m², koupelna 3,24 m² a chodba 3,79 m². K bytu patří sklep o výměře 2,90 m². Pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat a vše si domluvíme.

Cena pronájmu vč. energií: 12.000,- Kč + 1x vratná kauce + provize

PRONAJATO

Pronájem komerčních prostor, 300m2 v Rousínově

Ve výhradním zastoupení majitele je nabízen dlouhodobý pronájem komerčních prostor v Rousínově. V přízemí o výměře 150m2 je velká hala, šatny, WC a přístup do garáže. V patře je velká hala také o výměře 150m2. Prostor je vhodný jako kancelářský nebo např pro stolařskou firmu. Vše je na domluvě s majitelem, který si vyhrazuje právo vybrat si nájemníka na základě vlastních kritérií a úsudku. Pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat a vše si domluvíme.

Prostory jsou volné od 07/2022.

Cena pronájmu: 25.000,- Kč + 1x kauce + provize

REZERVACE +PRONAJATO

JEN PO TÝDNU V NABÍDCE - PRONAJATO

Pronájem bytu 2+1 v Hulíně

Ve výhradním zastoupení majitele je nabízen dlouhodobý pronájem bytu 2+1 o výměře 76m2 na ulici nám. Míru v Hulíně. Nový atypický podkrovní byt je prosluněný, má novou kuchyňskou linku a prostornou koupelnu s vanou. Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo vybrat si nájemníka na základě vlastních kritérií a úsudku. Pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat a vše si domluvíme.

Volný je IHNED!

Cena pronájmu: 15.000,- Kč vč. záloh na energie + 1x kauce

REZERVACE + PRONAJATO

PRONAJATO

Ve výhradním zastoupení majitele je nabízen pronájem prostoru ve městě Hulín


JEN PO TÝDNU V NABÍDCE REZERVACE!! a 23.6.2021 PŘEDÁNO NOVÉMU MAJITELI

Výhradní prodej rodinného domu se zahradou a dalšími pozemky o celkové výměře 8.367m2 v obci Velké Kunětice - Jeseník.

V domě započala rekonstrukce. V přízemí jsou nové rozvody vody, elektřiny, topení a podlahového topení. V patře nové rozvody topení. Vytápění je řešeno novým kombinovaným kotlem na tuhá paliva a na pelety s automatickým dávkováním. Ohřev vody je řešen bojlerem o obsahu 200l (ohřev elektřina + kotel). Vedle domu se nachází hospodářská budova, dříve používána jako chlévy, ale po rekonstrukci je možno ji využít jako vejminek k dalšímu bydlení. Přilehlé pozemky jsou rozděleny na zahradu o výměře 2.284m2, kterou lze využít jako další stavební pozemek a ornou půdu o výměře 4.734m2. Dům je určen k celkové rekonstrukci.

Cena nemovitosti: 2.000.000,- Kč vč. provize a právního servisu - 31.5.2021 - REZERVACE!

JEN PO 9 DNECH V NABÍDCE REZERVACE!!!

- 16.4.2021 PŘEVEDENO NA NOVÉHO MAJITELE - PRODÁNO!

Prodej stavebního pozemku o výměře 2.021m2 v obci Filipovice u Jeseníku

Ve výhradním zastoupení majitele je nabízen prodej stavebního pozemku o výměře 2.021m2 v obci Filipovice, která je částí obce Bělá pod Pradědem. Jedná se o poslední stavební pozemek v této obci. Pozemek je v mírném svahu, vede k němu zpevněná a v zimě udržovaná komunikace, má vlastní studnu a IS u pozemku. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat

Cena pozemku: 4.900.000,- Kč vč. provize a právního servisu

PRONAJATO

Pronájem bytu 2+kk Slavkov u Brna - 15.500,-